w

GKS Katowice chce zwiększyć liczbę miejsc na swoim stadionie na ostatnie mecze sezonu (dziennikzachodni.pl)

W sobotę 13 kwietnia odbędzie się mecz 27. kolejki Fortuna 1. Ligi pomiędzy GKS Katowice a Odrą Opole. Szacuje się, że na meczu może pojawić się prawie 7,5 tysiąca kibiców.

GKS Katowice może pochwalić się wygraną w sześciu meczach z rzędu, w tym ostatnio z Lechią Gdańsk (1:0). Tym sposobem klub zajmuje teraz 3. miejsce w tabeli i ma nadzieję na grę w barażach o PKO Ekstraklasę.

Prezes GKS-u, Krzysztof Nowak, dąży do pobicia rekordu frekwencji na stadionie poprzez zwiększenie jego pojemności. Z tego względu złożył nawet wniosek o zwiększenie liczby miejsc dla kibiców do ponad 7 tysięcy.

Wniosek o zwiększenie pojemności stadionu trafił do UM Chorzów. Jednakże ostateczną decyzję podejmą tutaj służby, w tym również policja.

Prezes Nowak liczy na zwiększenie liczby kibiców już na meczu z Odrą Opole. Ponadto, zaznaczył też, że dla kibiców Odry jest dostępnych 409 biletów w sektorze gości, a więc tyle samo, ile w przypadku kibiców Lechii Gdańsk.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

W Zakopanem wykrzywiły się szyny kolejowe. Wprowadzono ograniczenia prędkości do 40 km/h (zakopane.naszemiasto.pl)

Eksplozja bankomatu w Krakowie uszkodziła budynek i kilka samochodów (www.rmf24.pl)