w

Gdański aktywista Łukasz Hamadyk kandydatem Konfederacji do Sejmu (dziennikbaltycki.pl)

Łukasz Hamadyk, długoletni gdański radny oraz przewodniczący Zarządu Dzielnicy Nowy Port, zamierza wystartować w wyborach do Sejmu z ramienia Konfederacji. Informację tę przekazał poseł Michał Urbaniak.

Łukasz Hamadyk będzie reprezentantem Konfederacji w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Wspólnie z posłem Michałem Urbaniakiem ogłosił swoją kandydaturę, stając w szeregach partii razem ze Sławomirem Mentzenem i Grzegorzem Braunem. Jego miejsce na liście kandydatów Konfederacji z Okręgu Gdańskiego będzie ostatnie.

Hamadyk podkreślił swoje zaangażowanie, deklarując, że mimo ostatniego miejsca na liście, zawsze będzie pierwszy w działaniu. W swoim wpisie na Twitterze wyraził determinację do skutecznej walki o interesy obywateli, ponieważ doświadczenie w tym sektorze zdobywał przez ponad 15 lat. Zaznaczył również, że celem jest zwalczanie układów i patologii, a także poprawa Polski.

Poseł Urbaniak podkreślił, że do ekipy Konfederacji w okręgu gdańskim dołącza Łukasz Hamadyk, znany ze swojego zaangażowania w tropienie afer i problemów mieszkańców Nowego Portu. Zaznaczył, że Hamadyk będzie ubiegał się o miejsce na liście wyborczej z ostatniej pozycji.

Łukasz Hamadyk – gdański radny i aktywny działacz w dzielnicy Nowy Port

Łukasz Hamadyk to długoletni gdański radny oraz aktywny działacz w dzielnicy Nowy Port. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Gdańsk Tworzą Mieszkańcy oraz wyrazicielem obaw dotyczących nieprawidłowości w gdańskiej oczyszczalni ścieków, które mogą prowadzić do skażenia wód Martwej Wisły.

Wcześniej był członkiem Prawa i Sprawiedliwości, ale w 2017 roku został usunięty ze struktur tej partii. Obecnie pełni funkcję przewodniczącego Zarządu Dzielnicy Nowy Port w Gdańsku.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Prokuratura Okręgowa w Gdańsku oskarżyła byłego prezesa SM Ujeścisko i siedem innych osób (dziennikbaltycki.pl)

Przechodzień zatrzymał pijanego kierowcę w gminie Garbów: Uniemożliwił dalszą jazdę i zawiadomił policję (kurierlubelski.pl)