w

Gdańska policja zatrzymała dwóch mężczyzn poszukiwanych przez sąd. Wpadli na imprezie urodzinowej (dziennikbaltycki.pl)

Funkcjonariusze policji z komisariatu na Śródmieściu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy uczestniczyli w imprezie urodzinowej. Podejrzani zostali aresztowani zaraz po tym, jak wyszli z imprezy na papierosa. 28-latek został skazany na ponad rok pobytu za kratkami za złamanie zakazu sądowego i jazdę pod wpływem alkoholu. Natomiast 48-latek z Gdańska trafił do więzienia na 9 miesięcy za znęcanie się nad rodziną.

Policjanci weszli w posiadanie informacji, że jeden z podejrzanych będzie gościem na imprezie urodzinowej, która odbywała się w jednym z mieszkań w dzielnicy Olszynka. W momencie, gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, ujrzeli przed budynkiem dwóch mężczyzn, którzy palili papierosy.

Jednym z zatrzymanych jest 28-letni mężczyzna, którego poszukiwano ze względu na naruszenie zakazu sądowego oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. W trakcie legitymowania obu mężczyzn okazało się, że 48-latek z Gdańska również jest poszukiwany przez sąd, ale za przemoc domową.

Zgodnie z decyzją sądu podejrzani trafili do zakładów karnych. 28-latek przesiedzi w więzieniu ponad rok, a 48-latek spędzi tam 9 miesięcy.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

PKW Czernicki na czele działań związanych z usuwaniem min morskich z okresu II wojny światowej (dziennikbaltycki.pl)

Mieszkaniec Nowego Targu przechytrzył oszustów, dając kurierowi poduszkę w plecaku, zamiast gotówki (zakopane.naszemiasto.pl)