w

Fundacja Ogrody Kultury i zajęcia letnie w Zatoniu: Sporty walki, projekcje filmów i piknik rodzinny (gazetalubuska.pl)

Fundacja Ogrody Kultury przygotowała w sierpniu wiele atrakcji, takich jak filmy, muzyka i sporty walki, które wprowadziły do Zatonia rozrywkową atmosferę. Prezes Jarosław Skorulski serdecznie zaprasza do udziału wszystkich mieszkańców.

W Zatoniu latem odbywa się wiele wydarzeń, w tym również projekcje starych filmów. W każdą sobotę sierpnia, w ruinach pałacu, odbywa się projekcja filmów obejmujących zarówno komedię Bustera Keatona, jak i dramaty Marleny Dietrich.

Filmy będą wyświetlane o godzinie 21:00. Natomiast w przypadku złej pogody ekran zostanie przeniesiony do oranżerii. Na przykład, w pierwszą sobotę sierpnia można było zobaczyć „Człowieka z kamerą”, a tydzień później widzów zgromadzi „Starsza pani znika”. Warto zaznaczyć, że seanse poprzedzi wstępny wykład dr. Krzysztofa Lisowskiego.

Zajęcia ze sztuk walki i rodzinny piknik

Z kolei w Parku Książęcym odbyły się bezpłatne zajęcia ze sztuk walki, skierowane głównie do kobiet. Można było wziąć udział w tej aktywności w godzinach od 10:00 do 13:30 w sobotę i niedzielę, 5 i 6 sierpnia.

Kurs samoobrony dla kobiet zorganizowała Fundacja Wojsko Polskie, gdzie instruktorzy uczą uczestniczki zachowania w niebezpiecznych sytuacjach. Szkolenie obejmuje podstawy samoobrony, zdrowe odżywianie i udzielanie pierwszej pomocy. Całe szkolenie kończy się pyszną, wojskową grochówką. Po ukończeniu kursu każda uczestniczka otrzymuje certyfikat. Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonu: 727 009 198; 601 880 949.

To jeszcze nie wszystko. Nadchodzi też wielki rodzinny piknik i Dzień Zatonia, który odbędzie się 19 sierpnia. Sołectwo Zatonie oraz stowarzyszenie Nasze Zatonie zapraszają wszystkich, którzy chcą spędzić czas przy filmach, muzyce i sportach walki w Zatoniu. Jarosław Skorulski serdecznie zachęca do udziału.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki spotkał się z ambasadorem Królestwa Danii, Olem Toftem (gs24.pl)

Budowa najlepszej na świecie obrony przeciwlotniczej? Polska przeznacza 137 mld zł na zbrojenia (kurierlubelski.pl)