w

Dwa tygodnie utrudnień na rondzie przy E.Leclerc w Lublinie. Miasto rusza z przebudową sieci ciepłowniczej (kurierlubelski.pl)

W dniach 17-31 sierpnia miasto rozpoczyna przebudowę sieci ciepłowniczej na rondzie im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w pobliżu centrum handlowego E. Leclerc przy ul. Zana w Lublinie. Należy zaznaczyć, że w tych dniach prace budowlane przyniosą ze sobą utrudnienia dla kierowców. Planowane roboty zmusiły również do korzystania z objazdów autobusy komunikacji miejskiej.

Jak poinformowano, ruch na ul. Bohaterów Monte Cassino będzie ograniczony z powodu prac przy sieci ciepłowniczej w rejonie ul. Zana. Zaplanowane prace podzielono na dwa etapy. W pierwszym etapie, który potrwa w dniach 17–24 sierpnia, nieczynny będzie wylot z ronda od strony ul. Leonarda. Natomiast w drugim etapie, który potrwa w dniach 25-31 sierpnia, zamknięty zostanie wlot na rondo od strony centrum handlowego E. Leclerc.

Wyłączona sygnalizacja świetlna na rondzie

Jak zaznaczyła Teresa Stępniak-Romanek, rzecznik prasowa Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, w czasie prac wyłączona zostanie również sygnalizacja świetlna na rondzie. Z tego względu ruch będzie oparty na zasadach ronda bez sygnalizacji.

Z kolei ruch na zamkniętym odcinku będzie kierowany na objazd ulicami Bohaterów Monte Cassino, Zana i al. Kraśnicką. Należy jeszcze dorzucić, że pasażerowie komunikacji miejskiej (linie 14, 50, 54, 57, 150, 153, 154, 159, 161, 162 oraz nocna N2) będą musieli korzystać z innych tras.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Służbowy pies Diego znalazł narkotyki na gdańskim lotnisku. Paczka nadeszła ze Stanów Zjednoczonych (dziennikbaltycki.pl)

W Drzonowie odbył się piknik militarny: Pokazy sprzętu wojskowego, woltyżerka konna, defilada i polowa kuchnia (zielonagora.naszemiasto.pl)