w

Drone Light Show z okazji 98. urodzin Gdyni. Największy pokaz dronów w Polsce (www.trojmiasto.pl)

W sobotę na gdyńskim niebie można było podziwiać największy pokaz dronów w Polsce. Przed rozpoczęciem pokazu pojawiły się wątpliwości w związku z realizacją tego pomysłu, ze względu na niezbyt sprzyjającą pogodę. Jednak ostatecznie organizatorzy podjęli dobrą decyzję i dali imprezie zielone światło, pomimo niewielkiej mgły. Magiczny show świateł na plaży miejskiej zachwycił tysiące widzów.

Z okazji 98. urodzin Gdyni miasto postanowiło zaprezentować jeden z najwspanialszych pokazów dronów w całym kraju. Drone Light Show w Gdyni miał miejsce 10 lutego o godzinie 16:00, przyciągając do siebie tysiące mieszkańców miasta i okolic.

Drone Light Show w Gdyni ogłaszany był już w poprzednim tygodniu. Jednak do samego końca nie było pewności, czy pokaz faktycznie się odbędzie. A to dlatego, że cała impreza była zależna od sobotnich warunków atmosferycznych. Z tego względu nawet na trzy godziny przed rozpoczęciem organizatorzy nadal nie byli pewni, czy show dojdzie do skutku.

Obawiano się głównie silnego wiatru, który na szczęście okazał się tylko przyjemną, morską bryzą. Co prawda, utrzymywała się niewielka mgła, ale jednak nie zdołała przeszkodzić w realizacji tego niebanalnego przedsięwzięcia.

Gdyński pokaz miał charakter tematyczny, prezentując trójwymiarowe figury tworzone przez świecące drony, nawiązujące do historii miasta. Należy dodać, że podczas całego show wykorzystano w sumie 250 dronów, co sprawiło, że pokaz stał się największym synchronicznym tańcem świetlnych dronów w Polsce. Drony prezentowały swoje atrakcje na wysokości około 60-100 metrów.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

2 komentarze

Protest Wolnych Polaków przed gdańskim sądem. Sprzeciw wobec zmian w Trybunale Konstytucyjnym (dziennikbaltycki.pl)

Koszmar właścicieli mieszkań w Zakopanem. Miały być zyski, a są wydatki (zakopane.naszemiasto.pl)