w

Dawcy krwi mogą wygrać bilety na finał żużla w ramach akcji „#JedziemyDalej. Łączy nas krew” w Lublinie (kurierlubelski.pl)

Wspólna akcja „#JedziemyDalej. Łączy nas krew” RCKiK i Platinum Motor Lublin ponownie zachęca do oddania krwi. W dniach 15-16 września (piątek i sobota) kibice rozgrywek żużlowych mają szansę zdobyć jeden ze 100 biletów na niedzielny finał.

Niedzielne rozgrywki finałowe Platinum Motor Lublin przeciwko Betard Spartze Wrocław odbędą się 17 września. Natomiast Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, które mieści się przy ul. Żołnierzy Niepodległej, zaprasza wszystkich kibiców żużla do oddania krwi.

Najbardziej pożądane są grupy A RhD (+), A RhD (-) i 0

Pierwsze 50 osób, które zdecydują się na oddanie krwi lub jej składników w piątek i sobotę, będzie miało możliwość zapisania się na listę rejestracyjną i odebrania biletu po donacji. Akcja ta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych kibiców, ale warto pamiętać o sprawdzeniu aktualnych zapasów krwi w lubelskim RCKiK. Obecnie największa potrzeba dotyczy grupy A RhD (+), A RhD (-) i 0.

Przed zdecydowaniem się na oddanie krwi ważne jest, aby odpowiednio nawodnić organizm, spożyć lekkie śniadanie i przyjść wypoczętym. Organizatorzy przypominają, że przez dwa dni przed oddaniem krwi należy powstrzymać się od spożywania alkoholu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

2 komentarze

Zielonogórski kierowca ściągnął tablicę rejestracyjną z samochodu ze względów estetycznych. A co na to policja? (gazetalubuska.pl)

Firma Nanoseen w Gdyni zaprezentowała NanoseenX – innowacyjną technologię oczyszczania wody (biznes.trojmiasto.pl)