w

Były szef gliwickiego półświatka zatrzymany przez „łowców głów” z Katowic (dziennikzachodni.pl)

Zespół „łowców głów” z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zatrzymał Piotra H., który poszukiwany jest na podstawie trzech listów gończych. Mężczyzna został schwytany po wielomiesięcznym pościgu. Pomimo że Piotr H. usłyszał wyrok lat i 2 miesięcy więzienia, pozostawał nieuchwytny, ukrywając się w różnych krajach UE. Aresztowano go w powiecie gliwickim.

55-letni Piotr H., były lider gliwickiego półświatka, był poszukiwany na podstawie trzech listów gończych wydanych przez sądy w Częstochowie i Zabrzu. Oskarżony o szereg poważnych przestępstw, w tym kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, rozbój, posiadanie broni oraz pobicie, był na celowniku policyjnych „łowców głów” od października 2023 r.

Piotr H. ukrywał się poza granicami Polski, często zmieniając samochody i kraje pobytu w UE. W rezultacie udało się ustalić, że podejrzany zamierza wrócić do kraju, w związku z czym zatrzymano go na Śląsku, w okolicach Toszka.

Skazany Piotr H., który był już wcześniej karany za poważne przestępstwa, aktualnie czeka na odbycie swojej kary 12 lat i 2 miesięcy więzienia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Małopolskie Muzeum Pożarnictwa w Alwerni zaprasza na darmowe zwiedzanie (zakopane.naszemiasto.pl)

PepsiCo zwalnia pracowników w Krakowie. Urząd pracy wskazuje na niepokojącą sytuację w mieście (www.money.pl)