w

Budowa apartamentowca przy ul. Kameralnej w Lublinie. Prawie 250 nowych mieszkań (kurierlubelski.pl)

W sąsiedztwie Orfeusza na Czechowie powstaje apartamentowiec, który będzie dysponować 246 mieszkaniami. Termin zakończenia budowy tego kolosa planowany jest na 2026 r.

Spółka Immobilia Polska Group rozpoczęła budowę apartamentowca na Czechowie w Lublinie. Budynek będzie składać się z 11 kondygnacji oraz 246 mieszkań o powierzchni 32-122 mkw. Ponadto, planowane są też różne udogodnienia, takie jak dwupiętrowy parking podziemny na 298 miejsc oraz lokale usługowe na parterze.

Apartamentowiec będzie budowany etapami. Zakończenie pierwszego z nich planowane jest na kwiecień 2026 r., a drugiego na lipiec 2026 r. Warto zaznaczyć, że inwestycja ta wpisuje się w koncepcję osiedla „15-minutowego”.

Co więcej, oprócz apartamentowca planowane są także ulepszenia infrastrukturalne, takie jak modernizacja ulicy Kameralnej i miejsca postojowe dla rowerów, a także rewitalizacja terenów zielonych, w tym nowy park, strefy rekreacyjne oraz tereny spacerowe.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

4 komentarze

Potrącił pieszego w Zielonej Górze i odjechał. Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawcy (zielonagora.naszemiasto.pl)

Przeszukano dno Zatoki Gdańskiej w ramach budowy terminala. Natrafiono na wrak statku i artefakty historyczne (dziennikbaltycki.pl)