w

Brutalna bójka na deptaku w Lublinie. Kopali po głowie nawet nieprzytomne ofiary (wiadomosci.wp.pl)

Na jednym z deptaków w Lublinie rozpętała się awantura, która bardzo szybko doprowadziła do bójki. Co więcej, w bójce uczestniczyło kilkanaście osób, które kopały i uderzały nawet tych, którzy byli już nieprzytomni. Z powodu zajścia dwóch rannych przewieziono do szpitala. Aktualnie policja prowadzi dochodzenie w celu zidentyfikowania uczestników tej bijatyki.

Bójka miała miejsce w nocy z piątku na sobotę około godziny 3:00 na lubelskim deptaku. Dyżurny przyjął zgłoszenie, w związku z czym wysłał na miejsce patrole policyjne. Do działań oddelegowano jednostki, które zazwyczaj patrolują ten i pobliskie obszary.

Jak informują mundurowi, w pewnym momencie doszło do konfrontacji dwóch grup, składających się z agresywnych, młodych ludzi. Świadkowie opisujący zdarzenie mówią, że napastnicy przejawiali ekstremalny poziom brutalności, a do tego nie wahali się atakować nawet tych osób, które straciły już przytomność. Nadal zadawali im ciosy i kopali po głowach.

Później część sprawców próbowała uciec.

W wyniku bójki dwóch rannych zostało przewiezionych do szpitala.

Aktualnie policja prowadzi śledztwo, przesłuchując świadków i analizując nagrania z kamer monitoringu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

7 komentarzy

  1. coraz lepiej się w LBN dzieje. chyba wczoraj martwy noworodek, dziś to, pare dni temu prawie zatłukli jakiegos straznika miejskiego bo chciał dobrze i tylko pokazał patusowi że na kapciu jedzie zeby ten sobie felgi nie poniszczył. kilka dni temu kosa na klatce schodowej. kurwa co sie z tymi ludzmi dzieje?

Rolnicy grożą blokadą Świecka i autostrady A2, jeśli Tusk nie przedstawi sensownych rozwiązań (zielonagora.naszemiasto.pl)

Andrzej Duda i Władysław Kosiniak-Kamysz obserwowali ćwiczenia Dragon-24 w Korzeniewie (dziennikbaltycki.pl)