w

Bracia Pawliccy z Falubaz Zielona Góra spotkali się z kibicami w Świebodzinie (gazetalubuska.pl)

Z okazji święta Mikołajek Falubaz Zielona Góra przygotował miłą niespodziankę dla swoich fanów. Klub żużlowy zorganizował spotkanie w Świebodzinie, podczas którego kibice mogli poznać nowego zawodnika zespołu, Piotra Pawlickiego.

Bracia Przemysław i Piotr Pawliccy będą mocną osią Falubazu w nadchodzącym sezonie 2024 PGE Ekstraligi. Przemysław, wybitny zawodnik Falubazu w I lidze, powitał w drużynie swojego brata, Piotra, który dołączył po sezonie spędzonym w Sparcie Wrocław. Obydwaj żużlowcy spotkali się z fanami na stacji benzynowej Port24 w świebodzińskim Omega Parku.

Piotr Pawlicki powiedział, że w pewnym momencie klub z Zielonej Góry nawiązał z nim kontakt, zapraszając go na spotkanie, podczas którego szybko uzyskano porozumienie. Żużlowiec dodaje, że mają solidny zespół, w który panuje pozytywna atmosfera. Zaznaczył, że nie będzie rywalizować z własnym bratem i zamiast tego pewnie będą ze sobą współpracować.

Zdaniem Przemysława Pawlickego klub jest świadomy swojego awansu do PGE Ekstraligi. I znalazł się tam po to, aby się w niej utrzymać. Aczkolwiek nie zamierza spocząć na laurach i zdecydowanie chce osiągnąć więcej sukcesów. Jak twierdzi Przemysław Pawlicki, klub ma potencjał, aby dążyć do play-offów, dlatego właśnie z takim nastawieniem będzie rozpoczynać sezon.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Władze Szczecina: WiFi w tramwajach nie jest do oglądania filmów (gs24.pl)

Do rządu Tuska może dołączyć dwóch polityków z woj. lubelskiego (kurierlubelski.pl)