w

26-latek chciał targnąć się na swoje życie na lubelskim wiadukcie. Interweniowała policja (kurierlubelski.pl)

Na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Warszawską w Lublinie doszło do dramatycznej sytuacji – młody mężczyzna groził popełnieniem samobójstwa na wiadukcie. Na miejsce natychmiast przybyły służby ratunkowe, w tym straż pożarna, funkcjonariusze policji oraz negocjatorzy. Na szczęście akcja zakończyła się pomyślnie.

Zgłoszenie otrzymano w poniedziałek, 17 lipca, o godzinie 16.30. Informacje wskazywały na to, że mężczyzna w wieku 26 lat ma zamiar targnąć się na swoje życie. Chciał skoczyć z wiaduktu między alejami Warszawską a Solidarności w Lublinie. Natychmiast skierowano na miejsce negocjatorów policyjnych i funkcjonariuszy ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli obszar akcji.

Rozstawiono skokochron i rozpoczęto negocjacje z mężczyzną

Wydarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu, choć pas w kierunku Warszawy funkcjonował normalnie. Zablokowany został jedynie skrajny pas prowadzący do alei Warszawskiej. Na miejscu pojawiła się straż pożarna, a także przygotowano skokochron. Przez trwające kilka godzin negocjacje udało się przekonać mężczyznę do zejścia z wiaduktu, a ratownicy eskortowali go do karetki pogotowia – powiedział nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Policja apeluje do społeczeństwa, aby w przypadku potrzeby pomocy nie wstydzić się prosić o wsparcie. Każdy może doświadczyć trudnych chwil, w których ciężko znaleźć rozwiązanie problemów. Zawsze warto skontaktować się z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy służą pomocą pod numerem telefonu 116 123. Jest to bardzo ważne, by nie pozostawać samemu w trudnych momentach życia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Martwy boa dusiciel znaleziony w lesie na Oksywiu. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia (dziennikbaltycki.pl)

Odwoływane i opóźniane pociągi na trasie Zielona Góra – Krosno Odrzańskie i Gubin (zielonagora.naszemiasto.pl)