w

24-letnia wnuczka przyznała się do zabójstwa swojej 94-letniej babci (zakopane.naszemiasto.pl)

Dnia 17 lutego doszło do tragicznej sytuacji, podczas której zginęła 94-letnia mieszkanka Biecza. Seniorka prawdopodobnie została zabita przez swoją 24-letnią wnuczkę. Podejrzana została aresztowana i przesłuchana, a następnie usłyszała zarzuty w swojej sprawie. Grozi jej dożywocie.

Na miejsce zdarzenia przybyli ratownicy medyczni i policjanci, którzy potwierdzili zabójstwo. Dookoła pokiereszowanego ciała ofiary widoczne były ślady krwi. Ponadto, 24-latka sama wezwała służby, przyznając się do tego, że zabiła swoją babcię. Prawdopodobnie prokuratura zabezpieczyła też narzędzie zbrodni.

Schorowana 94-latka znajdowała się pod stałą opieką rodziny i opiekunek z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Jej stan był stale monitorowany przez specjalistyczny sprzęt. Warto dodać, że pomimo choroby, która nie pozwalała jej wyjść z łóżka, seniorka była w dobrym stanie. W dniu zbrodni opiekę nad nią miała sprawować jej 24-letnia wnuczka z powiatu jasielskiego.

Pracujący na miejscu zbrodni policjanci zgromadzili materiał dowodowy, a prokuratura przesłuchała 24-latkę i członków rodziny. Jak poinformował prokurator, podejrzana przyznała się do zabójstwa, ale szczegóły jej zeznań nie zostaną ujawnione.

24-latce grozi od 10 lat pozbawienia wolności do dożywocia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Spore zmiany w ruchu na Trasie Chwaszczyńskiej, Obwodnicy Trójmiasta i węźle Dąbrowa (dziennikbaltycki.pl)

Wystawa o obozach wojskowych jako formie represji dla działaczy Solidarności (katowice.naszemiasto.pl)