w

Zaplombowane szafki w Szkole Podstawowej numer 16 w Lublinie (kurierlubelski.pl)

O niepokojącym zachowaniu dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie, poinformowali rodzice uczniów 8. klas. Jak się bowiem okazuje, dyrektorka szkoły nakazała zaplombowanie wszystkich szafek uczniowskich. Ich otwarcie ma mieć miejsce jedynie na specjalnym spotkaniu w obecności rodziców. Rodzice mają wątpliwości, czy nie jest to naruszenie praw uczniów. 

Dyrekcja broni swojego postępowania, tym, że wszystko to dzieje się w ramach akcji wychowawczych. Całą sprawę zapoczątkowało niepokojące wydarzenie pod koniec kwietnia. Otóż jedna z uczennic zasłabła podczas zajęć. Wynikało to z nadmiernego spożycia napojów energetycznych. Dyrekcja chciała w ten sposób zwrócić uwagę rodzicom, co spożywają ich dzieci oraz w jakich ilościach. Choć napoje energetyczne nie są zabronione, to ich nadmierne spożywanie w tak młodym wieku jest bardzo szkodliwe.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Pożar Castoramy w Zielonej Górze to było podpalenie (zielonagora.naszemiasto.pl)

Zachwycające zakątki Gdyni! Widzieliście je wszystkie? (dziennikbaltycki.pl)