w

Zabójstwo noworodka w Starogardzie Gdańskim. Matka dziecka usłyszała wyrok (dziennikbaltycki.pl)

Matka, która miała się dopuścić zabicia noworodka, usłyszała w końcu wyrok. Sąd skazał ją na 15 lat pozbawienia wolności. Do samego końca oskarżona utrzymywała, że jest niewinna. Wyrok jest nieprawomocny. 

Do zdarzenia miało dojść niespełna 2 lata temu. W tym czasie oskarżona przebywała w areszcie śledczym. Dziwne zachowanie kobiety, na policję zgłosił jej partner. Była ona w ciąży i pewnego dnia mówiąc, że się źle czuje, powiedziała, że jedzie do szpitala. Jak się jednak okazało, kobieta nie dojechała tam. Urodziła dziecko w parku w mniej uczęszczanym obszarze. Jak ustalili śledczy, dziecko urodziło się żywe i mogło samodzielnie oddychać. Zmarło jednak przez gwałtowne uduszenie go. Następnie kobieta spakowała dziecko do worka foliowego i zrzuciła ze zbocza. Partnerowi napisała, że poroniła. Wróciła do domu i zaczęła się pakować. Po zgłoszeniu na policję i zatrzymaniu kobiety, ta wskazała, gdzie znajduje się ciało dziecka.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

3 komentarze

Afera donosowa w Radzie Miasta Gdyni (dziennikbaltycki.pl)

To ostatnia szansa na jazdę na nartach! (zakopane.naszemiasto.pl)