w

Występy muzyczne w Łasztowni na Żaglach 2023. Na scenie Bryska, Julia Pietrucha i Kamil Hussein (gs24.pl)

Szczecińska Łasztownia, podobnie jak majestatyczne żaglowce, stanowi jedną z głównych atrakcji niesamowitego wydarzenia, jakim są Żagle 2023. W sobotni wieczór na scenie głównej w Łasztowni odbył się koncert Bryski, która zafundowała uczestnikom imprezy mnóstwo fantastycznych emocji.

Znakomitą atmosferę na scenie zapewniła również formacja Storo, przyciągając szczecińskich słuchaczy dynamiczną energią Paula Storo – francuskiego wokalisty, uczestnika “Must Be The Music”. Storo to zespół składający się z doświadczonych muzyków, którzy zawsze generują pozytywne emocje i zapewniają iście mocne brzmienia.

Jeżeli mowa o koncercie głównym, był dla uczestników wydarzenia prawdziwą ucztą muzyczną. Na scenie pojawiła się Bryska, czyli Gabriela Nowak-Skyrpan, uwielbiająca m.in. gatunki jak indie pop, synth pop i muzykę elektroniczną. Artystka zachwyciła fanów utworem “You were in love”, który zdobył czołowe miejsca na listach przebojów w wielu krajach.

Niedziela również obfitowała w muzyczne występy na żywo

Natomiast w niedzielę atmosfera przekształciła się w nieco bardziej akustyczną i balladową, gdy na scenie zagościł młody talent, Kamil Hussein. Artysta zaczął zdobywać swoją popularność w 2021 roku, zaraz po wydaniu singla “Muszę iść tam sam”. Jak przyznają nie tylko fani, ale i krytycy, utwory Kamila Husseina są jedną z najbardziej cenionych twórczości w ostatnich latach.

Z kolei gwiazdą niedzielnego wieczoru była Julia Pietrucha – utalentowana artystka, znana wokalistka i aktorka. Jej debiutancki album “Parsley” wprowadził miłośników muzyki w świat balladowego popu, folkowych elementów i dźwięków ukulele. Album Julii Pietruchy zdobył uznanie krytyków i słuchaczy w całym kraju. Jej drugi album nosi tytuł “Postcards from the seaside”. Jest inspirowany podróżami nad morze, dzięki czemu stanowi idealny wybór na imprezy, takie jak Żagle 2023.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Decyzja środowiskowa zablokowała modernizację drogi Poznań-Mosina (gloswielkopolski.pl)

„Święto miodu” w Muzeum Etnograficznym w Zielonej Górze-Ochli! Jarmark pszczelarski i prezentacja budowy ula (gazetalubuska.pl)