w

Wieczór wyborczy Nowej Lewicy w Szczecinie: partia zdobyła 8,6% poparcia wyborców (gs24.pl)

W wyborach parlamentarnych Nowa Lewica zdobyła 8,6% głosów, zgodnie z sondażem exit poll Ipsos. Wieczór wyborczy Nowej Lewicy odbył się w Szczecinie.

Po ogłoszeniu wyników wyborów, w sztabie zachodniopomorskiej Lewicy panowała entuzjastyczna atmosfera. Dariusz Wieczorek, szef zachodniopomorskiej Lewicy, podziękował członkom sztabu za sukces, który jest rezultatem ich ciężkiej pracy. Serdecznie pogratulował również partiom opozycyjnym za osiągnięcie dobrego wyniku.

Przemówienie Dariusza Wieczorka spotkało się z gromkimi brawami ze strony przedstawicieli ugrupowań tworzących Lewicę. Szef zachodniopomorskiej Lewicy oznajmił, że dzisiaj wygrała Polska. Natomiast informacja o wstępnej liczbie 248 wszystkich mandatów opozycji wywołała ogromne zadowolenie. Pomimo że kraj nadal czeka na ostateczne wyniki, wszystko wskazuje na to, że era rządów Zjednoczonej Prawicy dobiega końca.

Przedstawiciele Lewicy nie kryli swojej radości z wyników partii opozycyjnych, takich jak Koalicja Obywatelska, Trzecia Droga i Lewica. Dawid Krystek, szef szczecińskiej Lewicy, stwierdził, że po wielu latach Lewica ma szansę powrócić do rządów.

Natomiast po ogłoszeniu wyników i wygłoszeniu przemówień nadszedł czas na wspólne zdjęcia oraz serdeczne gratulacje, a także podziękowania za ciężką pracę podczas kampanii wyborczej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Kierowca jechał „driftem” na zakręcie w Poznaniu. Nie wiedział, że jego popisy obserwują policjanci (gloswielkopolski.pl)

Licealistka z Sulechowa zorganizowała akcję „Jestem tu dla Ciebie”, aby wesprzeć dzieci ze szpitala w Zaborzu (zielonagora.naszemiasto.pl)