w

Weekend pełen atrakcji w Szczecinie (gs24.pl)

Dla wielu majówka wciąż trwa, dlatego miasto przygotowało się na dostarczanie wciąż dużo rozrywki wielkiego formatu. Dla mieszkańców, jak i turystów, nie zabraknie atrakcji pełnych uśmiechu, odprężenia, czy wysokiej kultury. Sami sprawdźcie jakie atrakcje można zobaczyć w Szczecinie w ten weekend. 

Na początek Teatr Współczesny w Szczecinie zaprasza na błyskotliwą komedię Floriana Zellera. Teatr Polski znajdujący się w Nowym Browarze na swoich deskach będzie prezentować sztukę pod tytułem „Prywatna klinika”. Natomiast na scenie na Łasztowni odbędzie się spektakl „Kogut w rosole”. Dla wszystkich, którzy odnajdują się w oglądaniu baletu, przewidziano „Dzieje grzechu” w Operze na Zamku w Szczecinie. Dla starszych i młodszych Teatr Lalek Pleciuga zaprezentuje niezwykłe muzyczne spotkanie oraz sztukę  „Tygrysek i kapitan Mogran”. Dla zwolenników oglądania perypetii małżeńskich na deskach teatralnych Teatr Kameralny w Szczecinie zaprosi na „Apetyt na czereśnie”. W Filharmonii zagrane zostaną autorskie polonezy inspirowane Bachem. Oprócz tego odbędą się również koncerty, wernisaże i spotkania autorskie. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Pijany Meksykanin biegał w centrum Poznania z nożem (gloswielkopolski.pl)

Krajowe i międzynarodowe wystawy psów rasowych (zielonagora.naszemiasto.pl)