w

W Zielonej Górze zabłysną inteligentne światła na ruchliwych skrzyżowaniach. Miasto wyda na ten cel 31 milionów (zielonagora.naszemiasto.pl)

Inteligentny system transportowy powstanie w Zielonej Górze. We wtorek miasto zawarło umowę na realizację zadania.

Zielona Góra rozpoczyna realizację projektu, dzięki któremu kierowcy nie będą musieli w godzinach szczytu stać w dużych korkach na najważniejszych miejskich ulicach.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

43 komentarze

 1. Pewnie, bo tam największe korki są 😉
  Bo na Batorego, Energetyków, Zjednoczenia nie ma. Na Źródlanej też wszystko w porządku, podobnie jak na Kożuchowskiej x Botanicznej i Browarnej. Tak jak na super rondzie przy Aglomeracyjnej i Batorego. Podobnie też na wjeździe do miasta z rana z Łężycy, Chynowa, Starego Kisielina, Raculi 😉
  A no i dobrze że miasto znalazło pieniądze na rozwoazanie problemu z wiaduktami na Zjednoczenia, bo gdyby nie to, to kto wie co działo by się na w.w. ulicach ?‍♂️

 2. Pseudo prezydent Janusz K. chce pewnie bez zatrzymywania na skrzyżowaniach do roboty dojeżdżać dlatego wydoi 30 baniek publicznych pieniędzy na nikomu nie potrzebne “inteligentne” światła!!!!
  Skandal i bezczelność!!!!
  Ale czego się spodziewać po lewackim pseudo “prezydencie”…

 3. Inteligentne światła nie sprawdzą się, gdy kierowcom owej inteligencji brak. Samo ruszanie ze skrzyżowania, gdy jest już zielone światło, na dodatek z wyświetlaczem czasu, niektórym wciąż jawi się jak wielka niewiadoma. Może obawiają się, że ktoś im zrobi dowcip i po żółtym, zamiast zielonego, zapali się niebieskie albo różowe? I tak, zamiast np. dwunastu pojazdów, skrzyżowanie opuszcza… pięć. Korki ciągną się w nieskończoność, bo “inteligentni inaczej” kierowcy czekają, aż poprzedzający ich pojazd odjedzie te trzy, cztery metry i dopiero łaskawie ruszają.

Wakacje w Tatrach. 1,7 mln turystów w górach. Nie wszyscy jednak są zadowoleni (zakopane.naszemiasto.pl)

Oto wakacyjni "miszczowie" parkowania w Katowicach – ZDJĘCIA. Mają w nosie przepisy, kierowców i pieszych (katowice.naszemiasto.pl)