w

W Zielonej Górze zabłysną inteligentne światła na ruchliwych skrzyżowaniach. Miasto wyda na ten cel 31 milionów (zielonagora.naszemiasto.pl)

Inteligentny system transportowy powstanie w Zielonej Górze. We wtorek miasto zawarło umowę na realizację zadania.

Zielona Góra rozpoczyna realizację projektu, dzięki któremu kierowcy nie będą musieli w godzinach szczytu stać w dużych korkach na najważniejszych miejskich ulicach.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Weteran

Opublikowane przez Spotterka

Twórca osadzeńAutor wpisówLata członkostwaTwórca wideo

Dodaj komentarz

10 komentarzy

  1. Pewnie, bo tam największe korki są 😉
    Bo na Batorego, Energetyków, Zjednoczenia nie ma. Na Źródlanej też wszystko w porządku, podobnie jak na Kożuchowskiej x Botanicznej i Browarnej. Tak jak na super rondzie przy Aglomeracyjnej i Batorego. Podobnie też na wjeździe do miasta z rana z Łężycy, Chynowa, Starego Kisielina, Raculi 😉
    A no i dobrze że miasto znalazło pieniądze na rozwoazanie problemu z wiaduktami na Zjednoczenia, bo gdyby nie to, to kto wie co działo by się na w.w. ulicach ?‍♂️

Wakacje w Tatrach. 1,7 mln turystów w górach. Nie wszyscy jednak są zadowoleni (zakopane.naszemiasto.pl)

Oto wakacyjni "miszczowie" parkowania w Katowicach – ZDJĘCIA. Mają w nosie przepisy, kierowców i pieszych (katowice.naszemiasto.pl)