w

W Katowicach dobiegł końca największy festiwal roślin w Polsce (katowice.naszemiasto.pl)

Katowice były weekendowym gospodarzem największej imprezy roślinnej w Polsce. Zielony Festiwal stworzył miłośnikom flory okazję do wyposażenia się w rozmaite rośliny – od dekoracyjnych po unikaty. Sprzedawano również atrakcyjne ozdoby i stroiki. Wydarzenie odbyło się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Właśnie zakończyła się największa impreza roślin w Polsce, znana jako Zielony Festiwal w Katowicach. Międzynarodowe Centrum Kongresowe przyciągnęło wielu miłośników flory, nawet pomimo niekorzystnej pogody. Goście festiwalu mogli zanurzyć się w zielonym gaju pełnym doniczkowych okazów z różnych obszarów kuli ziemskiej.

Zwiedzający cieszyli się nie tylko bogatą ofertą festiwalu, ale też konkurencyjnymi cenami, dzięki którym można było zakupić wiele fascynujących okazów. Od miłośników kaktusów po poszukiwaczy palm dla teściowych, każdy tutaj znalazł coś dla siebie. Festiwal nie zawiódł także pasjonatów roślin łatwych w uprawie, oferując różne odmiany bluszczu i paproci.

Oprócz setek roślin dostępne były również nawozy, nasiona, donice ozdobne, podłoża, elementy ogrodzeń, zestawy do przesadzania, ukorzeniacze i wiele innych produktów do pielęgnacji roślin.

Pomimo że Festiwal Zielony zakończył się w ostatnią niedzielę, organizatorzy już szykują się na wiosenną edycję.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Turyści z Bliskiego Wschodu zapewniają zyski mieszkańcom Zakopanego po sezonie (wiadomosci.wp.pl)

Spór miasta z wykonawcą o głębiarkę na terenie budowy linii tramwajowej do Mistrzejowic (gazetakrakowska.pl)