w

Unikalna ekspozycja multisensoryczna o twórczości Van Gogha zawita do Poznania! (gloswielkopolski.pl)

W Poznaniu zagości unikalna wystawa „Van Gogh Multi-Sensory Exhibition”, która odnosi sukcesy na całym świecie. Ekspozycja będzie prezentować twórczość holenderskiego malarza w Poznaniu przez ponad trzy miesiące.

Ekspozycja multisensoryczna odwiedziła już wiele miast, m.in. Los Angeles, Nowy Jork, Paryż i Dubaj. A teraz nadszedł czas na Poznań, gdzie ta nietuzinkowa atrakcja dostępna będzie od września 2023 r. do stycznia 2024 r. Będzie ją można podziwiać w Hali nr 1 na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Ekspozycja wykorzystuje technologię Digital Art 360

Według twórców wystawa „Van Gogh Multi-Sensory Exhibition” jest rewolucyjnym doświadczeniem sztuki, które korzysta z technologii Digital Art 360. Dzięki temu przenosi widzów głęboko w świat artysty.

W przestrzeni ekspozycyjnej o powierzchni 2000 m2 będzie można oglądać setki dzieł, które będą obecne na ścianach i podłodze. Co więcej, wystawa skupi się także na listach Van Gogha do brata Theo, które uważane są za równie istotne co jego obrazy.

Dzieła artysty zostaną wyświetlone jako płótna wielkoformatowe, a towarzyszyć im będzie muzyka i głos Roberta Gulaczyka, aktora z filmu „Twój Vincent.” Bilety można zakupić na eventim.pl, a ekspozycja czynna będzie codziennie w godzinach od 10:00 do 20:00. Zwiedzanie zajmuje około 90 minut.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Podczas remontu zawaliła się część budynku w Rząśniku. Dwie osoby zginęły pod gruzami (gazetawroclawska.pl)

Opóźniona budowa parku kieszonkowego na Turzynie. Unieważniono przetarg na wybór wykonawcy (gs24.pl)