w

Uderzyła w twarz 54-latkę w autobusie w Katowicach. Policja szuka podejrzanej (katowice.naszemiasto.pl)

W pierwszej połowie grudnia miała miejsce skandaliczna sytuacja w Katowicach, gdzie jedna z pasażerek autobusu komunikacji miejskiej zaatakowała inną kobietę. Sprawczyni uderzyła ją w twarz. Policjanci opublikowali wizerunek podejrzanej, apelując do świadków zdarzenia o kontakt w tej sprawie.

Aktualnie prowadzone jest dochodzenie w sprawie kobiety, która zaatakowała 54-latkę w autobusie komunikacji miejskiej. Śledztwo w sprawie naruszenia nietykalności 54-latki prowadzą kryminalni z VI komisariatu w Katowicach.

Sytuacja miała miejsce 12 grudnia 2023 roku w autobusie komunikacji miejskiej linii M24 w Katowicach. W pewnym momencie do 54-letniej pasażerki podeszła inna kobieta i uderzyła ją w twarz. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.

W związku z incydentem funkcjonariusze apelują do osób, które mają informację na temat poszukiwanej kobiety, aby skontaktowały się z Komisariatem Policji VI w Katowicach. Można też zadzwonić pod numer alarmowy 112 albo wysłać zgłoszenie drogą mejlową.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Automat z e-papierosami o smaku słodyczy przy strefie zabaw dla dzieci w Zakopanem (wiadomosci.wp.pl)

Dwaj mężczyźni zatrzymani za obnażanie się i onanizowanie w miejscach publicznych w Krakowie (gazetakrakowska.pl)