w

Uciekając przed radiowozem, wjechał motocyklem na łąkę. Mundurowi kontynuowali pościg na piechotę (zakopane.naszemiasto.pl)

Policjanci próbowali zatrzymać do kontroli motocyklistę z powiatu tatrzańskiego, który nie stosował się do ograniczeń prędkości i łamał inne przepisy drogowe. Okazało się, że nie miał też uprawnień do prowadzenia jednośladu. Grozi mu teraz mandat i zakaz prowadzenia pojazdów, a także pozbawienie wolności.

Podczas kontroli drogowej motocyklista nie zatrzymał się do kontroli, w związku z czym mundurowi wszczęli za nim pościg. W trakcie ścigania pirata funkcjonariusze zarejestrowali jego numery rejestracyjne.

Mimo sygnałów świetlno-dźwiękowych motocyklista kontynuował ucieczkę, naruszając liczne przepisy drogowe i stwarzając zagrożenie dla innych użytkowników drogi. Gdy wjechał na łąkę, policjanci zaczęli gonić go pieszo, kierując się śladem pozostawionym przez motocykl. W pewnym momencie zauważyli, że mężczyzna próbuje się ukryć. W efekcie został zatrzymany.

Policjanci ustalili, że nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdu, dlatego rzucił się do ucieczki. Grozi mu kara do 5 lat więzienia za unikanie kontroli drogowej. Może otrzymać też karę finansową i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Elektrociepłownia w Gdyni inwestuje setki milionów w dekarbonizację (investmap.pl)

Zakończył się pierwszy etap osiedla ATAL Sky+ w Katowicach. Cały kompleks zaoferuje ponad 800 mieszkań (katowice.naszemiasto.pl)