w

Sutryk szuka „planu B” w przypadku przegranej w wyborach. Główną opcją jest Gdańsk? (wbijamszpile.pl)

Ostatnio kontrowersje wzbudzają zagadkowe plany Jacka Sutryka, prezydenta Wrocławia. Jak twierdzi Marcin Torz, Sutryk poszukuje teraz „planu B” na wypadek ewentualnej porażki wyborczej. Pojawiają się sugestie, że w jego planach może być Gdańsk.

Powiązania polityczne tworzą mocne więzi, co można wyraźnie dostrzec w relacjach między Jackiem Sutrykiem a Aleksandrą Dulkiewicz. Ich przyjaźń, oparta na wspólnych zdjęciach i lajkach na Facebooku, może też być zapowiedzią współpracy na szerszą skalę. Należy również zaznaczyć, że afera z Collegium Humanum, gdzie studiował Jacek Sutryk, może rzutować na jego przyszłość jako prezydenta Wrocławia.

Były prezydent Rafał Dutkiewicz przeprosił mieszkańców za Jacka Sutryka i dodał, że pojawiły się plotki o jego ewentualnej przeprowadzce do Gdańska. Informacje te są szeroko komentowane w mediach. Natomiast drugą opcję dla Sutryka prawdopodobnie stanowi Wałbrzych.

Faktem jest, że sytuacja Sutryka nie jest łatwa – polityk musi zmierzyć się nie tylko z przeciwnościami wyborczymi, ale także z własnymi planami na przyszłość. O możliwości zatrudnienia go w Gdańsku wypowiedział się rzecznik prezydenta miasta, Daniel Stenzel, który w efekcie nie potwierdził ani nie zaprzeczył tej informacji.

W kontekście Sutryka warto również wspomnieć o prezydent Gdańska, Aleksandrze Dulkiewicz. Zdanie Dulkiewicz w tej sprawie pojawi się zapewne dopiero po 7 kwietnia, w przypadku przegranej Sutryka w wyborach.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

  1. Glückwunsch
    Für die Gewinner dieses Jahresabschlusses hat Herr Serge Pognon Hauser Cello* Sie unter den potenziellen Gewinnern dieses Jahresabschlusses ausgewählt und Ihnen ein Paket mit einem Betrag von (950.000 €)📦 für die gute Entwicklung seiner Fans angeboten.
    Klicken Sie auf den Link und erhalten Sie Ihre Informationen ❤️💓🌷🌹💐🌺❣️👇👇👇https://wa.me/message/K2T2FHWQDHZEJ1

Traktorzysta wypadł z ciągnika, który pojechał dalej, taranując ogrodzenie (www.rmf24.pl)

Dane GUS o bezrobociu na Pomorzu. Stabilny wskaźnik na poziomie 4,6 proc. (praca.trojmiasto.pl)