w

Studenci I roku uczestniczyli w otrzęsinach na Uniwersytecie Zielonogórskim (gazetalubuska.pl)

Ostatnio na Uniwersytecie Zielonogórskim odbyła się niezapomniana impreza, która przyciągnęła licznych studentów uczelni, zapraszając do wspólnej zabawy aż do późnych godzin. Otrzęsiny, jakie miały miejsce na uniwersytecie, miały na celu powitać nowych studentów, jednocześnie promując integrację całej społeczności akademickiej.

Przewodniczący parlamentu studenckiego UZ, Marcin Łukasiewicz, podkreślił, że samopoczucie studentów ma dla uczelni kluczowe znaczenie. I dodał, że wszyscy studenci, którzy w tym roku akademickim rozpoczynają swoją edukację w Zielonej Górze, czują się dobrze wśród swoich nowych kolegów i koleżanek. W związku z tym zdecydowano się na zorganizowanie tej nietypowej formy integracji, jaką są otrzęsiny.

Prorektor ds. współpracy z gospodarką i profesor UZ, dr hab. Maria Mrówczyńska, wyraziła wsparcie ze strony władz uczelni dla tego typu wydarzeń, zaznaczając, że okres studiów to wyjątkowy czas w życiu każdego studenta, który zdobywa wiedzę na uczelni.

Z kolei nowi studenci mówią, że są podekscytowani poznaniem swoich starszych koleżanek i kolegów, a otrzęsiny traktują jako doskonałą zabawę. Ich zdaniem studia to nie tylko nauka, ale także okazja do nawiązania trwałych przyjaźni i uczestnictwa w wielu wspaniałych wydarzeniach.

Otrzęsiny odbyły się w kampusie B Uniwersytetu Zielonogórskiego przy al. Wojska Polskiego 69.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Prace budowlane na Placu Zwycięstwa spowodują znaczne utrudnienia w ruchu (gs24.pl)

31-letni obywatel Ukrainy z zarzutem o dokonanie czynu o charakterze pedofilskim (kurierlubelski.pl)