w

Śmiertelny wypadek w Kargowej. Kierowca spowodował śmierć trzech kobiet (gazetalubuska.pl)

W sobotę doszło do tragicznego wypadku w Kargowej, gdzie zginęły trzy kobiety – babcia, matka i wnuczka. Mieszkańcy i władze od dawna walczą o budowę obwodnicy w tym rejonie oraz wprowadzenie nowych środków bezpieczeństwa, takich jak przejścia dla pieszych i ograniczenia prędkości.

Śledztwo w sprawie wypadku jest w toku. Postępowanie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Świebodzinie. Kierowca, który spowodował wypadek, został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

Miejsce tragedii jest miejscem licznych incydentów drogowych. Droga krajowa przecinająca Kargową jest tutaj niemal prosta, co sprzyja przekraczaniu prędkości. Warto zaznaczyć, że wieloletnie starania o obwodnicę i inne środki bezpieczeństwa nie przyniosły dotychczas pożądanych efektów.

Jerzy Fabiś, były burmistrz, wskazuje też na konieczność przeniesienia znaku o terenie zabudowanym oraz ograniczenia prędkości do 50 km/h w miejscu tragedii.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

34 komentarze

  1. Dopóki nie ma wyroku to nie ma winnego. Oby kierowca odezwał się do was wraz ze swoim prawnikiem za te pomówienia.

    Jechałem przez Kargowe w dniu tej imprezy, ludzie jak bezmózgie zombie przechodzili przez ulicę nie patrząc czy coś jedzie. Policji nie było w ogóle, tylko jacyś strażacy, chyba ochotnicy, próbowali zapanować nad motłochem.

  2. 3 kobiety spowodowały swoją śmierć i jakby nie patrzeć też w dużej części przez nie teraz życie będzie miał zniszczone ten chłopak 😒 Wydaje mi się że gdyby zaczeły chwilę dłużej, albo też by bardziej uważały to do tego nieszczęścia by nie doszło. A czy ktoś sprawdził czy te kobiety nie były pod wpływem alkoholu ? Hmm chyba nie 🤔

  3. Za te trudne komentarze znawców o pseudo techników oby was nawiedziły duszę tych kobiet,głupota ludzka nie zna granic.Niech rzuci kamieniem kto NIGDY NIE PRZECHODZIŁ W MIEJSCU NIEE DOZWOLONYM.Nie znając sytuacji wypadałoby uszanować obie rodziny a niee pisać takie bzdury.

Rada osiedla zaplanowała spotkanie z policją dla bezpieczeństwa mieszkańców po ataku na ochroniarza (gs24.pl)

Kompletnie pijany wyprzedzał na przejściu dla pieszych, a między kolanami miał butelkę wódki (www.rmf24.pl)