w

Śmiertelne dachowanie samochodu w Brodnicy Górnej. Nie żyje 10-letni pasażer, trzy osoby w szpitalu (dziennikbaltycki.pl)

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę na DW 228 w Brodnicy Górnej, gdzie dachował samochód osobowy. Na miejscu śmierć poniósł 10-letni pasażer, a trzy osoby zostały odwiezione do szpitala. Funkcjonariusze policji badają okoliczności zdarzenia.

Dnia 16 lipca około godziny 09:00 na drodze wojewódzkiej nr 228 w Brodnicy Górnej (pow. Kartuski) wydarzyła się śmiertelna tragedia. 37-letnia kobieta siedząca za kierownicą samochodu osobowego marki Volkswagen nagle straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi. Auto uderzyło w drzewo, a następnie zaliczyło dachowanie.

10-letni pasażer nie przeżył wypadku pomimo szybkiej reanimacji

Na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach oraz zespół ratownictwa medycznego. Okazało się, że samochodem podróżowały cztery osoby, w tym 10-letnie dziecko. Niestety, pomimo szybkich prób reanimacji 10-latek zginął na miejscu wypadku na skutek odniesionych obrażeń. Pozostała trójka pasażerów została przewieziona do pobliskiego szpitala.

Jak podaje sierż. Aldona Domaszk z KPP w Kartuzach, policja wyjaśnia okoliczności tragedii, zabezpieczając ślady, sporządzając dokumentację fotograficzną i dokonując oględzin miejsca wypadku. Apeluje również do kierowców, aby zachowali ostrożność na drogach i zdejmowali nogę z gazu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

3 komentarze

Wrocław zaprasza dzieci do zwiedzania zajezdni autobusowej i tramwajowej (gazetawroclawska.pl)

Strzelanina na ul. Święty Marcin w Poznaniu. Nie żyje dwóch mężczyzn. Wypowiadają się znajomi (gloswielkopolski.pl)