w

Serhii T. oskarżony o potrójne morderstwo w Puszczykowie. Obywatel Ukrainy złożył szokujące wyjaśnienia (gloswielkopolski.pl)

Serhii T., obywatel Ukrainy, został oskarżony o potrójne zabójstwo w związku z tragedią w Puszczykowie. Podejrzany przyznał się do uduszenia swojej 29-letniej żony Julii oraz ich dwóch córek; 4,5-letniej Darii i 1,5-rocznej Marii. Ukrainiec dokonał tego ohydnego czynu po kłótni z żoną. Później planował popełnić samobójstwo, lecz ostatecznie zrezygnował i wyznał całą prawdę ochroniarzowi z galerii handlowej w Poznaniu.

Policja odkryła zwłoki 29-letniej Julii i jej dwóch córek w ich domu w Puszczykowie w sobotę, 18 listopada. Obywatel Ukrainy, Serhii T. (mąż i ojciec), został zatrzymany w momencie, gdy w mieszkaniu przebywał też nastoletni syn z poprzedniego związku. Okazuje się, że sprawca opowiedział o swoim czynie ochroniarzowi z galerii handlowej Avenida, który o wszystkim powiadomił policję.

Sekcja zwłok zamordowanych ofiar odbyła się w poniedziałek w Zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu. Prokurator Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu stwierdził, że zarówno matka, jak i dzieci, zostały uduszone rękoma.

Ukraińcowi przedstawiono trzy zarzuty zabójstwa z zamiarem bezpośrednim. Podejrzany przyznał się do winy, wyjaśniając, że wszystko z powodu awantury z żoną. Tłumaczył, że kłócił się z Julią o jej nadużywanie alkoholu i o to, że od długiego czasu nie znalazła sobie żadnej pracy. Powiedział, że najpierw postanowił zabić żonę, ale gdy jedna z córek się obudziła, w rezultacie zabił całą trójkę.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

24 komentarze

 1. Kolejny dezerter ukraiński ukrywany przez pisowski system w naszym kraju. Kobiety i dzieci pierwszy rok za darmo, dezerter obowiązkowo pracuje legalnie i płaci miesięcznie 2000 złotych na rzecz danej gminy lub deportacja. Kobiety po roku i do pracy a dzieci do szkół/przedszkoli. Jak nie pracuje to analogicznie opłata za pobyt. Proste rozwiązanie

  • Izabella Paluch Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że Poliscja na drodze to tylko jeden z “pionów” w tej instytucji? Zdajesz sobie sprawę, że prawdopodobnie nigdy nie miałaś doczynienia z “kryminalnymi” i innymi działami tej instytujci?
   I rozumiem, że wiesz, że w standardowej sytuacji do takich weteranów nie dysponuje się “drogówki” tylko inne jednostki?

   A tak poza tym, to co ty masz do drogówki? Dali Ci mandat za zbyt szybką jazdę? W sumie bardzo dobrze, szkoda, że nie większy. A może za inne wykroczenie? Jeśli tak to również dobrze i…. szkoda, że nie większy 😉

  • Stefan Zagłoba nic nie mam do drogówki, ale czas ich odczepić od policji i podpiąć pod straż miejską. skoro nie są prawdziwymi policjantami i nie zwalczają prawdziwej przestępczości, a walczą z drobnymi wykroczeniami, to ich miejsce jest w szeregach SM. 🙂 oczywiście bez przywilejów emerytalnych, z suszarką można stać do 65 roku życia.

  • Stefan Zagłoba przekroczenie prędkości to drobne wykroczenie właśnie. nie walczą z przestępcami, więc do straży miejskiej ich przenieść. napiszę dzisiaj list w tej sprawie do przyszłego premiera, na pewno degradacja piesków z drogówki w oczach wyborców zaprocentuje, więc kto wie, może to wykiełkuje. 😉

Uciekł kontroli drogowej i potrącił policjanta w Kobierzycach pod Wrocławiem (gazetawroclawska.pl)

42-latek postrzelił się w brzuch w gminie Cedynia. Sprawę bada policja (gs24.pl)