w

Rodzice znęcali się nad dwójką małych dzieci. Niemowlę w ciężkim stanie trafiło do szpitala (gazetawroclawska.pl)

W miejscowości Przemków (woj. dolnośląskie) rodzice znęcali się nad dwójką swoich dzieci; 11-tygodniowym niemowlaku i jego dwuletnim braciszku. Z powodu ciężkich obrażeń młodsze dziecko trafiło do szpitala. Natomiast dwulatek miał być bity i kopany. Rodzice zostali aresztowani.

Marcin G. (40 lat) oraz Monika M. (34 lata) zostali oskarżeni o znęcanie się nad swoimi dwoma synami w wieku 11 tygodni i 2 lat. W dniu 29 lutego młodszego brata przewieziono do szpitala w Zielonej Górze, gdzie trafił na oddział z poważnymi obrażeniami. Lekarze zawiadomili policję, a następnie sprawę przejęła prokuratura.

Według ustaleń prokuratury rodzice znęcali się również nad 2-letnim chłopczykiem. W rezultacie postawiono im zarzuty znęcania się nad dziećmi oraz spowodowania obrażeń ciała. Należy zaznaczyć, że podczas przesłuchania podejrzani zmieniali swoje wersje wydarzeń.

Na wniosek prokuratora sąd aresztował rodziców na trzy miesiące. Za popełnione czyny grozi im długoletni pobyt w więzieniu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Sąd skazał adwokata od „trumny na kółkach” za przyjmowanie fałszywych zwolnień lekarskich (www.o2.pl)

Skonfrontowała się z wandalem niszczącym jej plakat wyborczy. W odpowiedzi wyciągnął ostre narzędzie (www.rmf24.pl)