w

Protasiewicz wulgarnie skrytykował działacza PiS. Internauci domagają się usunięcia go ze stanowiska (gazetawroclawska.pl)

Jacek Protasiewicz wywołał kontrowersje swoim komentarzem na platformie X. Wicewojewoda skrytykował działacza PiS, wywołując oburzenie internautów, którzy teraz domagają się odwołania go ze stanowiska.

Protasiewicz przekroczył granice dobrego smaku, obrażając Oskara Szafarowicza, znanego działacza młodzieżówki PiS. Jego wpis został szybko zauważony i zdobył dużą popularność w sieci, mimo że niedługo po tym został usunięty.

Reakcja na żart Protasiewicza była lawinowa – zarówno publicyści, jak i internauci jednoznacznie skrytykowali wicewojewodę, domagając się natychmiastowego zwolnienia polityka z pełnienia swojej funkcji.

W sprawie postu wypowiedzieli się również politycy z PSL, twierdząc, że odcinają się od niestosownych wpisów Protasiewicza, ponieważ potępiają działania niezgodne z normami etycznymi. Ponadto zaznaczyli, że podejmą stosowne kroki w tej sprawie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Rząd Polski uważa śmierć Polaka w Gazie za morderstwo i żąda, żeby sprawa trafiła do niezależnego sądu w Izraelu (www.theguardian.com)

Biegacze z Czarnego Lądu zwycięzcami w 16. PKO Poznań Półmaratonie (gloswielkopolski.pl)