w

Prokuratura ustala motywy 27-latka, który brutalnie zamordował 71-letniego portiera w Świnoujściu (gs24.pl)

Prokuratura bada okoliczności morderstwa 71-letniego portiera, do którego doszło w Świnoujściu. Jak na tę chwilę motyw zbrodni nadal pozostaje niejasny, a poziom brutalności podejrzanego naprawdę wzbudza zdumienie.

Trwający dwa tygodnie dochodzenie koncentruje się na 27-letnim mężczyźnie, który obecnie przebywa w areszcie. Podejrzany jest oskarżony o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Ten rzadki zarzut pojawia się, kiedy prokuratura uważa, że sprawca użył wyjątkowo brutalnych środków, aby doprowadzić do śmierci ofiary.

Decyzja prokuratury o postawieniu takiego zarzutu opiera się na nieoficjalnych informacjach, które sugerują, że podejrzany zadawał okrutne obrażenia ofierze, szczególnie w obszarze głowy. Głównie używał swoich rąk i być może nóg. Sekcja zwłok ma za zadanie dokładnie zbadać zakres obrażeń oraz bezpośrednią przyczynę śmierci.

Motyw pozostaje tajemnicą. Pomimo że 27-latek przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia, jego wypowiedzi są niejasne. Wiadomo, że nie miał wcześniej kontaktu z ofiarą, która pracowała jako portier w hotelu przy ulicy Słowackiego.

Podejrzany przybył do Świnoujścia dzień przed morderstwem. A na co dzień mieszka w Niemczech, choć jest obywatelem Polski. W mieście spotkał się z przyjaciółmi i spożywał alkohol, ale nie wiadomo, czy zażywał narkotyki, w tym potencjalnie agresywnie działające dopalacze. Wyników w tej kwestii dostarczą badania toksykologiczne.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Osobówka potrąciła dziewczynkę na hulajnodze, która poruszała się na ścieżce rowerowej w Poznaniu (gloswielkopolski.pl)

Zielonogórscy koszykarze wspierają schronisko dla zwierząt – darmowe bilety na mecz za datki dla czworonogów (zielonagora.naszemiasto.pl)