w

Pobili mężczyznę do nieprzytomności, wciągnęli go do auta i odjechali. Poznańska policja szuka czterech sprawców (epoznan.pl)

Dnia 13 listopada miała miejsce dramatyczna sytuacja, o której poinformował Poznański Trójkąt Bermudzki. Mężczyzna został pobity do nieprzytomności przez czterech napastników, którzy następnie siłą wepchnęli ofiarę do auta. Funkcjonariusze apelują do świadków zdarzenia, aby skontaktowali się z policją.

Do okropnego zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem na al. Marcinkowskiego w Poznaniu. Dyżurny przyjął zgłoszenie od naocznych świadków, którzy przekazali, że cztery osoby wciągnęły siłą do samochodu mężczyznę, którego wcześniej dotkliwie pobiły. Atak był tak brutalny, że ofiara straciła przytomność.

Jak relacjonuje mł. asp. Marta Mróz z poznańskiej policji, w momencie, gdy świadkowie wzywali pomoc, napastnicy odjechali wraz ze swoją ofiarą. Funkcjonariusze policji przesłuchiwali świadków aż do późnych godzin nocnych. Ponadto, patrol policji próbował namierzyć pojazd, którym uciekli sprawcy, ale działania nie przyniosły żadnych rezultatów.

Aktualnie służby kryminalne ustalają szczegóły zdarzenia oraz tożsamości osób zaangażowanych. Policja apeluje też do świadków z prośbą o cenne informacje dotyczące incydentu na al. Marcinkowskiego.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

2 komentarze

We Wrocławiu kręcą zdjęcia do filmu „Mamka”. Ulica Karola Szajnochy zamieniła się w Kopenhagę z lat 20. (gazetawroclawska.pl)

Przez trzy miesiące włamywał się do domów w Szczecinie i Grzędzicach. Zgarnął łupy na prawie 30 tys. zł (gs24.pl)