w

Paulina straciła trzy ciąże, teraz otwiera fundację, by pomagać innym kobietom (gloswielkopolski.pl)

Mieszkanka Poznania, Paulina Szydłowska jest kobietą, która na własnej skórze doświadczyła 3 poronień oraz całej krzywdzącej i trudnej otoczki z tym związanej. Czuła, że musi coś z tym zrobić i wesprzeć inne kobiety, które doświadczyły podobnej sytuacji. Wiedząc jak obciążające psychicznie jest to doświadczenie, postanowiła opisać swój przypadek oraz przypadek innych kobiet na blogu. Odbiorców zgłosiło się o wiele więcej niż można by przypuszczać. 

Dlatego kolejnym krokiem było utworzenie fundacji „Poranieni”. Jest to miejsce, do którego mogą zgłosić się kobiety po stracie dziecka. Otrzymają one pomoc psychologiczną, prawną i wiele więcej. W ramach działalności fundacji, ma zostać otwarta infolinia całodobowa, która ma wesprzeć kobiety w potrzebie niezależnie od tego, która jest godzina. Co więcej jedną z głośniejszych akcji przedświątecznych, była akcja z hasłami, które wypowiadają nieświadomi bliscy, raniąc osoby w żałobie. Te i wiele innych uświadamiających akcji, ma zamiar przeprowadzić założycielka fundacji.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Z Odry wyłowiono kolejne ciało (gazetawroclawska.pl)

Szczecińska Kolej Metropolitalna – najnowsze terminy zakończenia prac (gs24.pl)