w

Oddział Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim przyjął pod swoje skrzydła 33 nowych funkcjonariuszy (zielonagora.naszemiasto.pl)

W dniu 13 lipca odbyła się uroczystość ślubowania w siedzibie Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim. Dzięki temu oddział powiększył swoje szeregi o 33 nowych funkcjonariuszy straży granicznej. Nowi mundurowi rozpoczęli cykl szkoleń od poniedziałku (17 lipca).

W czwartek, w siedzibie Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim, odbyła się uroczystość ślubowania 33 nowych funkcjonariuszy. Ślubowanie zostało przyjęte przez gen. bryg. SG Tomasza Michalskiego, Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. W asyście pocztu sztandarowego oraz w obecności kadry kierowniczej i zaproszonych gości, złożyli oni ślubowanie o stałej postawie w obronie niepodległości, suwerenności i nienaruszalności granicy państwowej.

Gen. bryg. SG Tomasz Michalski złożył gratulacje nowym mundurowym

Podczas uroczystości gen. bryg. SG Tomasz Michalski pogratulował nowym funkcjonariuszom pozytywnego zakończenia procesu rekrutacji oraz serdecznie powitał ich w szeregach Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Przypomniał, że służba w Straży Granicznej wymaga wielu wyrzeczeń, ale niesie także ogromną satysfakcję i szanse na osobisty rozwój.

Generał oznajmił, iż ma nadzieję, że pogoń za wiedzą oraz codzienna służba zapewnią nowym funkcjonariuszom zawodową satysfakcję. Zaznaczył również, że funkcjonariusze podejmują obecnie służbę w niełatwym okresie, charakteryzującym się zwiększoną presją migracyjną.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Porty Szczecin i Świnoujście notują rekordowy wzrost przeładunków węgla i zbóż (gs24.pl)

Niespodziewany remont balkonów na Szafirowej. Mieszkańcy oburzeni brakiem powiadomienia o pracach (kurierlubelski.pl)