w

Odbył się pogrzeb 24-letniego Patryka P. Młody mężczyzna wraz z trzema pasażerami zginął w wypadku przy moście Dębnickim (gazetakrakowska.pl)

Odbył się pogrzeb 24-letniego Patryka P. Młody mężczyzna wraz z trzema pasażerami zginął w wypadku przy moście Dębnickim

Wczoraj na cmentarzu Grębałów w Krakowie pożegnano 24-letniego Patryka P., który zginął w śmiertelnym wypadku na moście Dębnickim. To on kierował autem w nocy z 14 na 15 lipca, w którym zginęły cztery osoby. Z wielkim smutkiem żegnali go bliscy i znajomi.

Patryk, młody mężczyzna, stracił życie w wypadku na moście Dębnickim w Krakowie, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę. Uroczysta msza żałobna odbyła się w piątek o godzinie 9.40 na cmentarzu Grębałów.

W dniu 19 lipca odbył się pogrzeb dwóch kuzynów, Aleksandra (23 lata) i Michała (24 lata). Msza żałobna odbyła się o godzinie 11 w kościele oo. Reformatów w Wieliczce, po czym obaj zostali pochowani na pobliskim cmentarzu. Towarzyszyli im pogrążona w żałobie rodzina i przyjaciele. Natomiast 20-letni Marcin, kolejna ofiara wypadku, został pożegnany w czwartek 20 lipca w Strumianach o godzinie 13:30.

Szczegóły fatalnego wypadku przy moście Dębnickim

Przed mostem Dębnickim, około godziny 3 w nocy z piątku na sobotę, kierowca żółtego Renault Megane utracił kontrolę nad autem, co spowodowało dachowanie pojazdu na bulwarze Czerwieńskim. W wyniku tego zdarzenia, życie straciło czterech młodych mężczyzn w wieku od 20 do 24 lat. Wszyscy byli pasażerami Renault. Całe wydarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.

Prokuratura Rejonowa Kraków-Krowodrza podjęła śledztwo w sprawie wypadku przy moście Dębnickim, które miało miejsce w nocy z 15 na 16 lipca. Dochodzenie obejmuje naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu, a także nieumyślne spowodowanie wypadku przez kierowcę samochodu marki Renault, Patryka P. 18 lipca sprawę przejęła Prokuratura Okręgowa w Krakowie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

72 komentarze

 1. Stek bzdur…
  „Przed mostem Dębnickim, około godziny 3 w nocy z piątku na sobotę, kierowca żółtego Renault Megane utracił kontrolę nad autem, co spowodowało dachowanie pojazdu na bulwarze Czerwieńskim. W wyniku tego zdarzenia, życie straciło czterech młodych mężczyzn w wieku od 20 do 24 lat. Wszyscy byli pasażerami Renault”

  To ilu ich jechało? Pięciu?
  Słowa o prędkości i alkoholu. To co, zaczynamy zacieranie rzeczywistości bo „komuś” w celebrowaniu przeszkadza?

  No nic, nie takie bzdury już tu były. Nic tylko zgłaszać , aż do skutku.

 2. Dajcie już spokój z tymi komentarzami , nikt nie jest święty sami popełniacie błędy i grzeszycie ,niech spoczywają w pokoju , stało się trudno , a nie pisać bzdurne wywody, i ranić serce Matki , Dość , kurw,,, zajmijcie się swoimi Rodzinami

  • Daniel Krzemyk powinno się świętować, ze jednego idioty mniej, przynajmniej nie zabił nikogo po drodze. Pasażerowie są tak samo winni, mogli wysiąść. Chłop był znany z niebezpiecznej jazdy i bardzo dobrze, ze selekcja naturalna wyjaśniła sprawę.

GDDKiA ogłosiła przetarg na wyburzenie starych i postawienie nowych wiaduktów na ulicy Bohaterów Monte Cassino w Katowicach (dziennikzachodni.pl)

MSW wezwało ambasadora Rosji. Powód? Prowokacyjne groźby Putina pod adresem Polski (i.pl)