w

Ochroniarz zaatakowany nożem w klubie nocnym. Zatrzymano dwóch podejrzanych (gs24.pl)

W nocy 2 czerwca ochroniarz klubu nocnego został zaatakowany nożem, z racji czego musiał być poddany hospitalizacji. W związku z incydentem policja zatrzymała dwie osoby. Dochodzenie jest w toku.

Incydent miał miejsce 2 czerwca około godziny 3:00 w lokalu nad Odrą w Szczecinie. Ochroniarz prawdopodobnie został zaatakowany nożem, otrzymując kilka ciosów w trakcie imprezy. Jak na tę chwilę motyw ataku pozostaje niejasny.

Policja poinformowała, że ofiarą jest 40-letni mężczyzna, który po ataku został przewieziony do szpitala. W związku ze sprawą zatrzymano dwóch podejrzanych. Mundurowi nadal kontynuują dochodzenie, przesłuchując świadków.

Niepotwierdzone informacje sugerują, że jednym z zatrzymanych może być osoba nieletnia, jednak policja nie komentuje tych doniesień.

Na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego, który udzielił poszkodowanemu niezbędnej pomocy. W rezultacie przytomny pacjent z ranami kłutymi został przewieziony do szpitala.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

4 komentarze

  1. Czemu kurwa piszecie że jeden z podejrzanych może być nieletni i piszecie o nich podejrzani , a może by tak napisać podejrzani są obywatelami Ukrainy . Robią nam Drugi Wołyń , ale nie ich trzeba chronić niech dalej wybijają Polaków .

Uczeń technikum zaprezentował własne logo Poznania. Nad projektem pracował trzy dni (www.whitemad.pl)

Gminy w Lubuskiem zmodernizują zbiorniki wodne, aby gromadzić deszczówkę do walki z suszą (gazetalubuska.pl)