w

Morawiecki w Trzciance: Tusk to manipulant działający na rzecz interesów niemieckich (i.pl)

Podczas wizyty w Trzciance premier Mateusz Morawiecki wyraził obawy związane z rzekomym zagrożeniem zamknięcia granicy polsko-niemieckiej. Jak przekonuje Morawiecki, jest to raczej efekt manipulacji ze strony Platformy Obywatelskiej.

Premier Morawiecki zaakcentował, że prawdziwe ryzyko zamknięcia granicy może pojawić się w przypadku, gdy PO dojdzie do władzy i wpuści do Polski nielegalnych imigrantów. Argumentował, że jeśli imigranci próbowaliby się dostać przez Polskę do krajów zachodniej Europy, mogłoby to skłonić Niemcy do zamknięcia granicy.

Morawiecki przypomniał też o referendum dotyczącym niekontrolowanej nielegalnej imigracji, zaznaczając, że PO głosowała przeciwko tej decyzji.

Ponadto, premier ostrzegł również przed agresywnymi zachowaniami i prowokacjami ze strony przeciwników politycznych w kontekście zbliżających się wyborów. Przypomniał o tym, jak niedawno został zaatakowany w Świdniku przez aktywistów opozycji.

Podczas swojej wizyty w Trzciance premier Mateusz Morawiecki koncentrował się na kilku kwestiach, takich jak bezpieczeństwo na granicy, nielegalna imigracja oraz przeciwnicy polityczni. Nie szczędził także krytyki pod adresem PO, zarzucając partii manipulację i krytykując Tuska za pracę w Brukseli na rzecz niemieckich interesów.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

6 komentarzy

Dokument „Reset”: Według Achmieda Zakajewa rosyjskie MSZ wpływało na polskie decyzje wewnętrzne (i.pl)

Nad Wrocławiem przez kilka godzin krążył samolot. Inspekcja Lotnicza tłumaczy powód tych działań (gazetawroclawska.pl)