w

Mieszkaniec wsi pod Krakowem obnaża się i masturbuje na balkonie (gazetakrakowska.pl)

W małej miejscowości Głęboka (gm. Kocmyrzów-Luborzyca) doszło do niepokojących incydentów. Według relacji okolicznych mieszkańców na balkon wychodzi mężczyzna, który się obnaża i masturbuje. Jego zachowanie wywołuje niepokój wśród społeczności. W związku z sytuacją okoliczni mieszkańcy poprosili media o wsparcie w nagłośnieniu sprawy.

Zdaniem mieszkańców Głębokiej mężczyzna wychodzi nago na balkon i zaczyna się masturbować. Filmy z jego udziałem znalazły się już w mediach społecznościowych.

Na forum społecznościowym pojawiły się liczne komentarze dotyczące tej sytuacji. Mieszkańcy utrzymują, że jego niestosowne zachowanie ciągnie się już od kilku lat. Niektórzy dodają, że mężczyzna pewnie cierpi z powodu problemów zdrowotnych.

Mieszkańcy zaznaczają, że nikt nie podejmuje oficjalnych działań w tej sprawie. Z kolei rodzice i opiekunowie dzieci obawiają się, że mężczyzna może wyskoczyć na balkon w momencie, gdy ich pociechy będą wracać ze szkoły.

Informacje w sieci sugerują, że mężczyzna nie tylko obnaża się publicznie, ale też zastrasza innych mieszkańców. Czasami wchodzi z nimi w spory, które trafiają na deski sali sądowej. Mimo wielu skarg i interwencji policji problem pozostaje nierozwiązany.

Mieszkańcy informują, że mężczyzna może potrzebować pomocy psychiatrycznej. W związku z tym Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie-Luborzycy przygotował wniosek o skierowanie go na badania i leczenie. Mieszkańcy liczą, że przyniesie to oczekiwane rezultaty.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

23 komentarze

Kierowca autobusu prowadził wideokonferencję, wioząc pasażerów. ZTM domaga się wyjaśnień i kary (www.eska.pl)

MSWiA planuje poprawić sytuację na granicy z Białorusią. Straż Graniczna będzie pomagać uchodźcom? (www.eska.pl)