w

Mężczyzna przy pomocy noża próbował obrabować sklep w Pruszczu Gdańskim (radiogdansk.pl)

Pod koniec tygodnia w jednym ze sklepów w Pruszczu Gdańskim pojawił się mężczyzna, który trzymał w ręku nóż. Podejrzany przyszedł do lokalu z zamiarem dokonania rozboju, żądając od sprzedawczyni, aby dała mu darmowy alkohol. W niedzielę mężczyzna został zatrzymany, a następnie doprowadzony do prokuratury.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło kilka dni temu w sklepie spożywczym w Pruszczu Gdańskim (pow. gdański). W pewnej chwili w sklepie pojawił się 36-letni mężczyzna, który zażądał od ekspedientki darmowego alkoholu, grożąc jej nożem. Kobieta odmówiła wydania towaru, a pozostali klienci włączyli się do akcji, w związku z czym podejrzany opuścił lokal.

W trakcie przeszukania policjanci znaleźli nóż, którym 36-latek posługiwał się w sklepie. Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut usiłowania dokonania rozboju z niebezpiecznym narzędziem. Z kolei sąd osadził go na trzy miesiące w areszcie tymczasowym. Za popełniony czyn może przesiedzieć w więzieniu nawet 20 lat.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Sąd umorzył sprawę proboszcza ze Snopkowa, którego posłanka Lewicy pozwała za mema w internecie (kurierlubelski.pl)

Miasto odwołuje imprezę „Dynia w Gdyni” ze względu na trwające poszukiwania Grzegorza Borysa (dziennikbaltycki.pl)