w

Lubin: Pijany burmistrz Chocianowa spowodował wypadek na skrzyżowaniu i odjechał (gazetawroclawska.pl)

Policja zatrzymała kierowcę, który spowodował wypadek w Lubinie – zderzył się z samochodem stojącym na światłach, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, sprawcą wypadku był burmistrz Chocianowa, 39-letni Tomasz K.

Incydent miał miejsce 10 czerwca na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Krupińskiego w Lubinie, gdzie porsche uderzyło w tył stojącego na światłach mercedesa. Pokrzywdzony zawiadomił policję, podejrzewając, że kierowca porsche jest nietrzeźwy. Wyczuł od niego silną woń alkoholu.

Policja sprawdziła monitoring miejski, a sprawca został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Podczas zatrzymania 39-latek groził policjantom i odmówił badania na zawartość alkoholu. W rezultacie został przewieziony na SOR, gdzie pobrano mu krew do badań. Wyniki wykazały, że miał we krwi 2,6 promila.

Burmistrz został zatrzymany na 48 godzin. Grozi mu kilka zarzutów, w tym jazda pod wpływem alkoholu, stosowanie gróźb karalnych i znieważenie policjantów.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Sądy odmawiają przyjmowania nagrań od kierowców. Jest reakcja Rzecznika Praw Obywatelskich (motoryzacja.interia.pl)

Pseudokibice Legii Warszawa pobili fanów Warty Poznań – 13-latka, jego ojca i dziadka (www.polsatnews.pl)