w

Licytacja ogromnego rogala marcińskiego. Dochód z aukcji wesprze „Wigilię polsko-ukraińską” (gloswielkopolski.pl)

Na Facebooku trwa licytacja rogala marcińskiego XXL, która rozpoczęła się w piątek wieczorem. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na wsparcie dla „Wigilii polsko-ukraińskiej” organizowanej przez Fundację Pomocy Wzajemnej „Barka”.

W internetowej licytacji pod postem fundacji Barka na Facebooku można zdobyć wyjątkowego, prawie 5-kilogramowego rogala marcińskiego. Dochód z tej licytacji zostanie przeznaczony na organizację „Wigilii polsko-ukraińskiej”, którą zaplanowano na 24 grudnia 2023 roku.

Licytacja rozpoczęła się 4 listopada z ceną wywoławczą rogala wynoszącą 400 zł. Dnia 8 listopada o godzinie 15:00 najwyższa oferta przekraczała już 2100 złotych. Ze względu na duże zainteresowanie licytacja potrwa aż do 10 listopada do godziny 23:59. Z regulaminem licytacji można zapoznać się na stronie fundacji.

Licytacja rogala to jedna z wielu inicjatyw fundacji Barka z okazji święta św. Marcina i imienin poznańskiej ulicy. Fundacja od dawna zaangażowana jest w pomoc potrzebującym, sprzedając rogale i pozyskując środki na przygotowanie wigilii dla osób samotnych, bezdomnych, chorych oraz tych znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Powstanie nowe połączenie kolejowe: Praga – Pardubice – Wrocław – Gdynia w dziewięć godzin (investmap.pl)

Szczecińska policja zatrzymała kompletnie pijanego użytkownika hulajnogi elektrycznej. 25-latek miał 5 promili (kronika24.pl)