w

Krakowianie narzekają na brud i śmieci w autobusach i tramwajach. MPK reaguje na krytykę (gazetakrakowska.pl)

Krakowskie MPK zareagowało na krytykę dotyczącą brudu w tramwajach i autobusach, o którym donoszą miejscowe media. Przedstawiciele MPK zaznaczają, że pojazdy są regularnie czyszczone każdej nocy, nawet w dni wolne i święta. Innego zdania są mieszkańcy.

Przedstawiciele MPK zapewniają, że wszystkie pojazdy są dokładnie myte i sprzątane każdego dnia po zakończeniu pracy. Jak twierdzi MPK, czyszczenie i mycie pojazdów odbywa się codziennie, również w niedziele, święta i inne dni wolne.

Faktem jest, że intensywna eksploatacja taboru MPK naraża pojazdy na różne zabrudzenia, wynikające z dużej liczby pasażerów, którzy każdego dnia licznie korzystają z autobusów i tramwajów. Jak dodaje MPK, utrzymanie czystości wymaga odpowiedniej organizacji, uwzględniającej również pory roku oraz skutecznych, bezpiecznych preparatów czyszczących.

Co więcej, MPK zaznacza, że regularne czyszczenie obejmuje siedzenia, podłogi, poręcze i uchwyty, które są najbardziej narażone na zabrudzenia z powodu częstego używania ich przez pasażerów.

Innego zdania są pasażerowie, którzy narzekają, że w pojazdach zalegają śmieci i panoszy się brud.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

3 komentarze

Wizz Air odwołuje kolejne połączenia w Pyrzowicach z powodu problemów technicznych (dziennikzachodni.pl)

Andrij Yarmak: Polscy rolnicy to zmarginalizowani frajerzy i leniwi nieudacznicy (www.wrp.pl)