w

Konwencja wojewódzka PiS we Wrocławiu: Jarosław Kaczyński zaprezentował dolnośląskich kandydatów do Sejmu i Senatu (gazetawroclawska.pl)

Podczas konwencji wojewódzkiej Prawa i Sprawiedliwości we Wrocławiu, która zgromadziła ponad 1000 osób, przewodniczący Jarosław Kaczyński przedstawił kandydatów na Sejm i Senat z Dolnego Śląska. Kaczyński podkreślił wagę tych wyborów, nawiązując do obecnej sytuacji w Europie związanej z migracją.

Na konwencji wojewódzkiej PiS we Wrocławiu Jarosław Kaczyński ostrzegł przed przymusową relokacją migrantów do Polski i wyraził stanowczy sprzeciw wobec tego procesu. Skrytykował również opozycję, zwłaszcza Donalda Tuska, oskarżając go o brak troski o polski interes. Polska powinna zmieniać kierunek Unii Europejskiej i bronić suwerenności państwa, zaznaczył lider PiS.

Jarosław Kaczyński odniósł się także do „Zielonej granicy”, nowego filmu Agnieszki Holland, twierdząc, że jest antypolski i niezrozumiały. W świetle tego tematu lider PiS wspomniał, że Polska wspiera Ukrainę, ponieważ zawsze będzie mieć na uwadze wolność narodów.

Warto dodać, że w trakcie przemówienia Kaczyńskiego doszło do zakłóceń ze strony kandydatki Lewicy, która poruszyła temat afery wizowej. Kaczyński skomentował te zarzuty, krytykując swoich rywali za nadmierne rozdmuchiwanie problemu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Paweł Jabłoński (PiS) oskarża Piotra Borysa (PO) o manipulację w kwestii wydanych wiz (i.pl)

Poznań planuje wybudować plac zabaw na prywatnym terenie. Właściciel działki jest zszokowany tą decyzją (gloswielkopolski.pl)