w

Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki na konwencji PiS w katowickim Spodku (dziennikzachodni.pl)

Dnia 1 października w samo południe katowicki Spodek gościł konwencję Prawa i Sprawiedliwości, na której pojawili się prezes Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki. Przed otwarciem konwencji pod Spodkiem zaczęły gromadzić się tłumy uczestników i grupy dziennikarzy.

Uczestnicy konwencji PiS poinformowali, że jest to kluczowy moment dla przyszłości Polski. Jak sami twierdzą, dostrzegają w działaniach PiS skuteczny i ambitny program dla kraju, a do tego uważają, że wyniki sondaży nie ukazują w pełni poparcia społecznego.

W trakcie rozmowy z dziennikarzami mieszkaniec Jabłonki, Julian Stopka, podkreślił, że obecna sytuacja zamieniła się w walkę o Polskę. Z kolei Sylwester Stachurski z Klubu Młodych Stowarzyszenia „Dla Polski” powiedział, że młodzi Polacy chcą, aby PiS kontynuował swoje rządy w Polsce. Natomiast Monika, mieszkanka Krakowa, przyszła zarówno dla samej atmosfery, jak i po to, aby dowiedzieć się ciekawych informacji.

Rafał Bochenek, rzecznik PiS, ocenia, że zbliżające się wybory to najważniejsze wybory od 1989 roku. z kolei partia Prawo i Sprawiedliwość stawia w kampanii m.in. na „bezpieczną przyszłość Polaków”.

Wybory parlamentarne zaplanowane są na 15 października. Polacy wybiorą 460 posłów i 100 senatorów na czteroletnią kadencję.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Druga część obwodnicy Waksmundu już gotowa, ale kierowcy jeszcze nie mogą z niej korzystać (zakopane.naszemiasto.pl)

W Krakowie odbył się „Marsz dla lepszej Polski”, aby wesprzeć warszawski „Marsz Miliona Serc” (gazetakrakowska.pl)