w

Aresztowano 16-latka z Malborka. Nastolatek podejrzany jest o serię kradzieży i włamań (dziennikbaltycki.pl)

Policja z Malborka aresztowała 16-latka, który podejrzany jest o udział w serii kradzieży na terenie miasta. Nastolatek będzie się musiał teraz tłumaczyć przed sądem rodzinnym.

Według informacji przekazanych przez Komendę Powiatową Policji w Malborku, 16-latek jest podejrzewany o serię kradzieży i włamań, które miały miejsce w okresie od maja do czerwca. Jego łupem padały różne przedmioty, w tym elektronarzędzia, rowery i sprzęt wędkarski.

Do zatrzymania młodego podejrzanego doprowadziło śledztwo, które prowadzili funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego we współpracy z dzielnicowymi. 16-latek usłyszał 8 zarzutów dotyczących kradzieży i włamań. Policja zaznacza, że nastolatek już wcześniej był notowany za przewinienia karne.

Ze względu na swój wiek podejrzany będzie odpowiadał przed sądem rodzinnym.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

W Gdańsku powstanie nowy hotel sieci Mariott. Jego design będzie nawiązywać do spichlerzy (investmap.pl)

Intymny raj dla turystów – przytulna chatka zawieszona nad strumieniem w głębi lasu Beskidu Niskiego (zakopane.naszemiasto.pl)