w

Grupa dzików grała w piłkę na gdyńskim boisku. W pewnej chwili nawet strzeliły gola (tvn24.pl)

Pani Anna, reporterka z Gdyni, zarejestrowała nietypowy moment na jednym z boisk w mieście, gdzie pojawili się bardzo unikalni sportowcy. Otóż na boisku przy ulicy Mikołaja Reja w piłkę nożną grały… dziki. Reporterka opublikowała swój film w mediach społecznościowych, dodając, że dziki radzą sobie na boisku lepiej niż polska reprezentacja.

Film stworzony przez panią Annę ukazuje grupkę dzików, która w czwartek bawiła się na boisku przy ulicy Mikołaja Reja w Gdyni. Jak mówi pani Anna, zwierzęta aktywnie turlały piłkę po boisku, a w pewnym momencie nawet strzeliły bramkę. Z tego względu reporterka żartobliwie uważa, że są lepsze w tej profesji niż polska drużyna piłkarska.

Z jednej strony jest to przyjemny dla oka widok. Jednak warto pamiętać, że dziki to również dzikie zwierzęta. Dlatego od tej strony taka sytuacja może być dość niebezpieczna, szczególnie z uwagi na fakt, że boisko sąsiaduje z placem zabaw dla dzieci. W efekcie obecność dzików na boisku została zgłoszona straży miejskiej.

Straż Miejska w Gdyni zareagowała na ten incydent i poinformowała o altanie śmietnikowej przy ulicy Mikołaja Reja. Okazało się, że obiekt nie był odpowiednio zabezpieczony, dlatego dziki przewróciły go i wygrzebały jego zawartość. Kiedy strażnicy pojawili się na miejscu zdarzenia, dziki zaczęły się oddalać.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

12 komentarzy

Wyremontowana ulica w Oliwie jest zbyt wąska dla autobusów. Pasażerowie tracą pieniądze i czas na objazdy (www.trojmiasto.pl)

Policja podsumowuje sylwester w Zakopanem: Bijatyki, awantury, dźgnięcia nożem… (zakopane.naszemiasto.pl)