w

Energylandia zaprasza do świątecznego „Winter Kingdom”! Św. Mikołaj, Ogród Świateł, roller coastery, snowtubing… (cowkrakowie.pl)

Nieopodal Krakowa powstała przepiękna kraina świąteczna, która zaprasza w swoje progi wszystkich miłośników tego magicznego sezonu. W dniu 25 listopada odbyło się wielkie otwarcie zimowej wersji Energylandii, która przekształciła swój park rozrywki w niesamowite Winter Kingdom.

W ostatnich dniach Energylandia w Zatorze przybrała zupełnie nową szatę, która znacznie różni się od tej tradycyjnej. W rezultacie jeden z najpopularniejszych parków rozrywki w Polsce zamienił się w magiczną krainę, oferującą największy Ogród Świateł w całym kraju. Ponadto, zadbano również o inne znakomite atrakcje, takie jak oświetlone lodowisko i snowtubing – zjazdy dmuchanymi pontonami, zapewniające rozrywkę dla osób w każdym wieku.

Oczywiście żadne święta – również te w Energylandii – nie mogą obyć się bez Świętego Mikołaja. I z tego też względu Mikołaj zaszczycił Energylandię swoją obecnością, zapraszając na spotkania nie tylko tych najmłodszych, ale nawet tych najstarszych gości. Warto zaznaczyć, że niezapomnianych wrażeń dostarczy też setka innych atrakcji, w tym rozmaite show i pokazy oraz śliczne upominki.

Należy dodać, że sektor roller coasterów również będzie dostępny dla odwiedzających, gwarantując niezapomniane widoki i emocje nawet w sezonie zimowym. Natomiast widok milionów światełek z koła młyńskiego Wonder Wheel (53 m wys.) zapewni iście świąteczne przeżycia w trakcie szaleństwa w krainie Winter Kingdom.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Obywatelka Czech ukradła mleko w proszku i chciała uciec. Ochroniarz wskoczył na maskę auta i przejechał z nią 200 metrów (tvn24.pl)

Estonia wysunęła swój sprzeciw wobec zmian traktatów Unii Europejskiej (dorzeczy.pl)