w

Obywatelka Czech ukradła mleko w proszku i chciała uciec. Ochroniarz wskoczył na maskę auta i przejechał z nią 200 metrów (tvn24.pl)

Młoda kobieta z Czech została złapana za kradzież dwóch opakowań mleka w proszku o wartości ok. 40 zł. Sytuacja miała miejsce w Jastrzębiu-Zdroju. Zachowanie kobiety zauważył pracownik ochrony, który próbował ją zatrzymać. W efekcie obywatelka Czech oddała swoje łupy, jednakże nie miała zamiaru czekać na radiowóz. Rzuciła się do ucieczki i wsiadła do samochodu, ale ochroniarz skoczył na maskę auta.

Policja w Jastrzębiu-Zdroju aresztowała 26-letnią obywatelkę Czech, oskarżając ją o naruszenie bezpieczeństwa pracownika sklepu. Kobiecie może grozić nawet do 3 lat w zakładzie karnym. Incydent zaczął się od kradzieży mleka o wartości 40 złotych, co tylko początkowo wydawało się niewielkim wykroczeniem.

Według relacji rzeczniczki policji Haliny Semik, po dokonaniu kradzieży podejrzana nie reagowała na próby zatrzymania. Pracownik ochrony poinformował ją, że już wezwał policję, ale kobieta nie zamierzała czekać. Wsiadła do auta i próbowała uciec. Ochroniarz próbował ją zatrzymać i wskoczył na maskę samochodu.

26-latka ruszyła z miejsca, wioząc na masce ochroniarza sklepu. Przejechała z nim nawet na czerwonym świetle, zatrzymując się dopiero po 200 metrach jazdy. W trakcie przesłuchania kobieta twierdziła, że nie zauważyła ochroniarza na masce. Była zdenerwowana, a do tego cała sytuacja wydarzyła się po zmroku.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Góralki stworzyły petycję ws. prawa antyprzemocowego. Domagają się wprowadzenia zmian (www.salon24.pl)

Energylandia zaprasza do świątecznego „Winter Kingdom”! Św. Mikołaj, Ogród Świateł, roller coastery, snowtubing… (cowkrakowie.pl)