w

Dwie osoby ranne w wypadku na Dolnym Śląsku. Nieoznakowany radiowóz zderzył się z tirem (gazetawroclawska.pl)

Wczoraj pod wieczór doszło do wypadku drogowego w Zgorzelcu na Dolnym Śląsku, w wyniku którego zostały hospitalizowane dwie osoby. Na DK 94 samochód ciężarowy zderzył się z nieoznakowanym radiowozem policyjnym.

Dnia 17 lipca około godziny 18:30 na drodze krajowej nr 94 na Dolnym Śląsku nieoznakowany radiowóz policyjny zderzył się z pojazdem ciężarowym. Do akcji oddelegowano służby ze Zgorzelca, w tym funkcjonariuszy policji, straż pożarną i zespół ratownictwa medycznego.

Jak podaje Agnieszka Goguł z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu, na miejscu zdarzenia do działań przystąpili strażacy, którzy wyciągnęli policjantów z samochodu, ponieważ z powodu zderzenia ranni zakleszczyli się w aucie i nie mogli wydostać się z niego o własnych siłach.

Prawdopodobnie kierowca tira wymusił pierwszeństwo na radiowozie

W wyniku odniesionych obrażeń obaj policjanci zostali przewiezieni do pobliskiego szpitala. Jeden z funkcjonariuszy został już zwolniony spod opieki lekarskiej. Natomiast drugi wciąż przebywa w szpitalu, gdzie znajduje się pod baczną lekarzy.

Według doniesień świadków, winę za wypadek ponosi kierowca ciężarówki, który wymusił pierwszeństwo na policjantach. Jak na tę chwilę policja nie potwierdziła tych informacji. Na miejscu wypadku działają biegli pod nadzorem prokuratora, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

2 komentarze

Poznań: Strzelanina w środku miasta. Nie żyją dwie osoby (gloswielkopolski.pl)

Katastrofa samolotu Cessna w Chrcynnie. Pięć osób zginęło, osiem zostało rannych (i.pl)