w

Dominik Tarczyński na rockowym koncercie Toola w Tauron Arenie. Europoseł z chęcią pozował do zdjęć (gazetakrakowska.pl)

Europoseł Dominik Tarczyński, znany polityk Prawa i Sprawiedliwości, jest zagorzałym fanem mocnej muzyki. W związku z zamiłowaniem do ciężkiego grania Tarczyński pojawił się na wtorkowym koncercie amerykańskiej grupy Tool, która wystąpiła w krakowskiej Tauron Arenie.

Tool, zespół założony w 1990 roku w Los Angeles, już po raz trzeci wystąpił w Tauron Arenie Kraków. Koncert kapeli przyciągnął tłumy fanów, podobnie jak inne występy ich europejskiej trasy koncertowej.

Zespół Tool tworzą Danny Carey, Justin Chancellor, Adam Jones i Maynard James Keenan. Na wszystkich koncertach europejskich, oprócz festiwali, jako gość specjalny pojawia się również zespół Night Verses.

Fani po koncercie wyrażali swój zachwyt, podkreślając świetne efekty świetlne, doskonałą muzykę i wysoki poziom show. Wielu z nich uznało ten występ za jeden z najlepszych w Tauron Arenie Kraków.

W Tauron Arenie pojawił się także europoseł Dominik Tarczyński, który z przyjemnością pozował do zdjęć podczas koncertu Tool.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Dwie kolizje na A4 w Katowicach w ciągu jednego dnia. W sumie zderzyło się pięć pojazdów (dziennikzachodni.pl)

Pracownicy Auchan okupują sklep i wyprzedają towar po mocno obniżonych cenach (bezprawnik.pl)